Про нас
Про засіб Ляньхуа Цінвень
Найбільш рекомендований запатентований засіб Ляньхуа Цінвень відіграв ключову роль у подоланні кризи, викликаною епідемією COVID-19 у Китаї.
Опис засобу
Капсули Ляньхуа Цінвень – це новий китайський запатентований засіб, розроблений по методиці теорії супутніх захворювань у традиційній китайській медицині для лікування застуди та грипу. З моменту спалаху коронавірусної інфекції 2019 року (COVID-19) засіб почав широко використовуватися для профілактики епідемій та контролю у епідемічних районах у Китаї. Клінічні дослідження в епідемічній зоні показали, що засіб здатен ефективно полегшити такі симптоми як лихоманка, кашель, відхаркування та ускладнене дихання як у підтверджених випадках коронавірусу, так і в пацієнтів, які знаходяться під підозрою, і скоротити тривалість підвищення температури тіла, завдяки чому засіб включено до Посібнику з діагностики та лікування нової коронавірусної (2019-nCoV) пневмонії КНР [1]. Ляньхуа Цінвень рекомендовано 20 провінційними комісіями з охорони здоров’я, включаючи Ухань, Хубей, Пекін та Шанхай, а також Національним управлінням традиційної китайської медицини для лікування COVID-19. Як найбільш рекомендований китайський запатентований засіб, він був відзначений багатьма нагородами і преміями та відіграв ключову роль у подоланні кризи COVID-19, а також у подальшої профілактиці та контролі розповсюдження захворювання у Китаї [2].
Склад засобу ЛЯНЬХУА ЦІНВЕНЬ
Ляньхуа Цінвень – унікальний засіб із рослинним складом. Фактично цей засіб – це сукупна дія лікарських рослин, спрямована на полегшення симптомів застуди, грипу та легеневих інфекцій. До складу входять:
- Форзиція звисаюча;
- Жимолость японська;
- Лазурник розчепірений;
- Абрикос;
- Гіпс волокнистий Ши Гао
- Вайда красильна;
- Гуттуінія серцелиста;
- Пачулі;
- Ревінь лікарський;
- Родіола рожева;
- Ментол;
- Корінь солодки;
- Емульгатор сульфат кальцію;
- Кукурудзяний крохмаль.
Противірусний ефект
Останні дослідження Державної центральної лабораторії респіраторних захворювань Першої афілійованої лікарні Медичного університету Гуанчжоу показали, що Ляньхуа Цінвень суттєво пригнічує реплікацію SARS-COV-2, впливає на морфологію вірусу та зменшує навантаження вірусу в заражених клітинах в лабораторних умовах. Тобто, фактично засіб Ляньхуа Цінвень діє на сам вірус, що і зумовлює його ефективність у боротьбі з вірусними захворюваннями.
Цікавим є те, що ще одне дослідження Державної центральної лабораторії респіраторних захворювань Китаю також виявило, що Ляньхуа Цінвень інгібує віруси грипу, включаючи H3N2, протистоїть їхньому розповсюдженню, безпосередньо вбиваючи їх [3], [4]. Отже, цей засіб дієвий для лікування грипу.
Засіб Ляньхуа Цінвень сприяє зниженню температури тіла, врегулюванню температурного балансу, виведенню теплотоксинів із легень, має яскраво виражену протизапальну дію, а також сприяє значно швидшому одужанню та підвищенню імунітету. Крім того, Ляньхуа Цінвень надзвичайно ефективний саме як противірусний засіб.
Результати досліджень ефективності ЛЯНЬХУА ЦІНВЕНЬ
За даними Інституту мікробіології та епідеміології Академії військово-медичних наук КНР профілактика, супутня терапія та подальше лікування Ляньхуа Цінвень збільшать тривалість життя інфікованих вірусом H3N2, зменшуючи їх легеневий індекс та полегшуючи запалення легенів. Більше того, зібрані докази показали, що Ляньхуа Цінвень суттєво регулює імунну функцію після зараження вірусом та надає противірусний ефект широкого спектру проти загальних респіраторних вірусів, таких як вірус FM1, вірус парагрипу [5], респіраторно-синцитіальний вірус (RSV) [6], кишковий вірус (EV) 71 [7] та вірус коксакі [8], [9]. Крім того, Ляньхуа Цінвень мав певний антибактеріальний ефект у боротьбі із золотистим стафілококом, гемофільним грипом та пневмококком, та пригнічував утворення біоплівки штамів, стійких до метициліну, включаючи золотистий стафілокок та стафілокок епідермальний.
Крім того, Ляньхуа Цінвень також послаблює гостре ураження легенів, що викликається LPS, за рахунок зменшення інфільтрації запальних клітин та підвищення рівня виділення коннексинів в клітинах альвеолярного епітелію та ендотеліальних клітинах легеневих судин.
[1] Посібник з діагностики та лікування нової коронавірусної (2019-nCoV) пневмонії, опублікований Національною комісією з охорони здоров’я Китайської Народної Республіки. Режим доступу:[http://english.scio.gov.cn/m/whitepapers/2020-06/07/content_76135269_4.htm].
[2] Цзя Чженьхуа. Дискусія щодо синдроматичного лікування нової коронавірусної пневмонії, що керується теорією супутнього захворювання [Ж/ОЛ]. Китайський журнал експериментальних традиційних медичних рецептур: 1-5 [26-02-2020]. [https://kns.cnki.net/kcms/detail/detail.aspx?doi=10.13422/j.cnki.syfjx.20201146].
[3] Китайська академія військово-медичних наук та лікарня Дітань м. Пекін підтвердили ефект проти вірусу грипу H1N1: китайський засіб капсули Ляньхуа Цінвень зробив великий прорив [Ж]. Китайські рецептурні ліки, 2009, 9 (90): с. 41-44.
[4] Нью Цяньцянь. Ефективність та безпечність капсул Ляньхуа Цінвень проти грипу: систематичний аналіз [Ж]. Журнал традиційної китайської медицини, 2017, 15: с. 117-119. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/29071849/
[5] Го Хай, Ян Цзінь, Гун Цзєнін та ін. Вплив капсул Ляньхуа Цінвень на легеневий індекс після зараження миші вірусом [Ж]. Традиційна китайська медицина провінції Хенань, 2007, 27 (3): с. 35-36. [Google Scholar]
[6] Дін Юевень, Цзен Ліцзюань, Лі Жуньфен та ін. Фармакологічна дія капсул Ляньхуа Цінвень на BALB/c мишах, інфікованих респіраторно-синцитіальним вірусом [Ж]. Журнал Університету традиційної китайської медицини м. Гуанчжоу, 2016, 33 (4): с. 541-544.
[https://scholar.google.com/scholar?cluster=698059059397517812&hl=ru&as_sdt=2005&sciodt=0,5]
[7] Лю Сяоянь. Попередні дослідження інгібіторної дії капсул Ляньхуа Цінвень на вірус [Д]. Куньмін: Куньмінський університет науки і технологій, 2015, 11, с. 28-45. [Google Scholar]
[8] Лю Чжао, Ши Фучжун, Ян Чжаньцю та ін. Експериментальне дослідження впливу капсул Ляньхуа Цінвень на вірус Коксакі В4 [Ж]. Журнал Центрального Південного університету національностей (природознавче видання), 2012, 31 (1): с. 21-24.
[9] Ван Ічжу, Ван Хунтао, Хань Сюе, Лю Чун, Сунь Інін, Лю Бін, Ван Ї. Ефект водяного екстракту капсул Ляньхуа Цінвень на біоплівку метицилінрезистентного золотистого стафілококу [Ж]. Китайський журнал внутрішньолікарняних інфекційних захворювань, 2015, 25 (04): с. 727-729, 790.
[10] Ван Ічжу. Дослідження інгібуючої дії капсул Ляньхуа Цінвень на бактеріальні біоплівки, пов’язані з інфекцією дихальних шляхів, та попереднє вивчення її генетичного механізму [Д]. Цзіліньский університет, 2014, має практичне значення для лікування вторинної бактеріальної інфекції після вірусної інфекції.