Ексклюзивний партнер Yiling Pharmaceutical в Україні.

Капсули Ляньхуа Цінвень отримують Сертифікат відповідності

4 грудня капсули Ляньхуа Цінвень отримали в Україні ратифікований документ про реєстрацію у якості біологічно активних харчових добавок, що відповідають українським стандартам біологічно активних добавок.

4 грудня капсули Ляньхуа Цінвень отримали Сертифікат відповідності, завдяки чому стали доступними на ринку України. Наразі капсули Ляньхуа Цінвень схвалені для продажу в більш ніж 20 країнах і регіонах, включаючи Канаду, Росію, Філіпіни, Кувейт, Киргизстан, Узбекистан, Сингапур, Казахстан, Румунію, та багато інших, а в декількох десятках країн світу вже розпочато процес реєстрації цього препарату. В Узбекистані Міністерство охорони здоров’я занесло Ляньхуа Цінвень до білого списку протиепідемічних препаратів, що спростило процедуру постачання препарату та уможливило його використання ще більшою кількістю пацієнтів. Капсули Ляньхуа Цінвень отримують Сертифікат відповідності Капсули Ляньхуа Цінвень є провідним продуктом фармацевтичної компанії Yiling Pharmaceutical, який було внесено до переліку державних базових лікарських препаратів. Також препарат присутній серед найменувань у національному медичному страховому каталозі КНР. Ляньхуа Цінвень переважно використовується для лікування застуди, грипу та захворювань, які пов’язані з пневмонією, спричиненою новим типом коронавірусу.
З моменту спалаху епідемії COVID-19 капсули Ляньхуа Цінвень були зазначені у «Протоколі про методи діагностики і лікування пневмонії, спричиненою новим типом коронавірусу», виданому Державним комітетом з питань гігієни і охорони здоров’я КНР спільно з Державним управлінням з питань традиційної медицини (пробна версія 4/5/6/7/8), а також були рекомендовані у проектах про методи діагностики і лікування пневмонії, спричиненою новим типом коронавірусу у більш ніж 20 провінціях і містах. Цей препарат став найбільш часто рекомендованим лікарським засобом китайської традиційної медицини. У квітні 2020 року Китайське державне фармацевтичне управління ухвалило рішення про те, щоб до попередньої версії інструкції до застосування капсул Лянхуа Цінвень додати рекомендацію до вживання: “для лікування легкої та загальної форми коронавірусу”. Академіки Чжун Наньшань, Лі Ланьцзюань і Чжан Болі на базі 23 лікарень проводили дослідження ефективності Ляньхуа Цінвень для лікування пневмонії, спричиненої новим типом коронавірусу. Результати цього дослідження, опубліковані в авторитетному європейському виданні «Phytomedicine» у травні цього року виявило, що капсули Лянхуа Цінвень можуть значно полегшити клінічні симптоми коронавірусної пневмонії нового типу, такі як лихоманка, слабкість, кашель і т. ін., а також значно покращити патологічні зміни легень, скоротити тривалість симптомів та пришвидшити одужання пацієнтів.
Поділитись
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на email
Email
Поділитися на telegram
Телеграм
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
5 1 голос
Рейтинг статті
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии

Вас може зацікавити

Рослинний засіб для підвищення імунітету LianhuaQingwen - особливості і лікувальний ефект

Рослинний засіб для підвищення імунітету LianhuaQingwen – особливості і лікувальний ефект

Сучасний ритм життя надає людині істотне навантаження, в результаті чого запас життєвих сил виснажується.  Швидше справлятися з різними захворюваннями організму допомагає сильний імунітет.  Для поліпшення
Детальніше »

Для замовлення, будь ласка, заповніть форму