Ексклюзивний партнер Yiling Pharmaceutical в Україні

Ексклюзивний партнер Yiling Pharmaceutical в Україні

Капсули Ляньхуа Цінвень отримують Сертифікат відповідності

4 грудня капсули Ляньхуа Цінвень отримали в Україні ратифікований документ про реєстрацію у якості біологічно активних харчових добавок, що відповідають українським стандартам біологічно активних добавок.

4 грудня капсули Ляньхуа Цінвень отримали Сертифікат відповідності, завдяки чому стали доступними на ринку України. Наразі капсули Ляньхуа Цінвень схвалені для продажу в більш ніж 20 країнах і регіонах, включаючи Канаду, Росію, Філіпіни, Кувейт, Киргизстан, Узбекистан, Сингапур, Казахстан, Румунію, та багато інших, а в декількох десятках країн світу вже розпочато процес реєстрації цього препарату. В Узбекистані Міністерство охорони здоров’я занесло Ляньхуа Цінвень до білого списку протиепідемічних препаратів, що спростило процедуру постачання препарату та уможливило його використання ще більшою кількістю пацієнтів. Капсули Ляньхуа Цінвень є провідним продуктом фармацевтичної компанії Yiling Pharmaceutical, який було внесено до переліку державних базових лікарських препаратів. Також препарат присутній серед найменувань у національному медичному страховому каталозі КНР. Ляньхуа Цінвень переважно використовується для лікування застуди, грипу та захворювань, які пов’язані з пневмонією, спричиненою новим типом коронавірусу.
З моменту спалаху епідемії COVID-19 капсули Ляньхуа Цінвень були зазначені у «Протоколі про методи діагностики і лікування пневмонії, спричиненою новим типом коронавірусу», виданому Державним комітетом з питань гігієни і охорони здоров’я КНР спільно з Державним управлінням з питань традиційної медицини (пробна версія 4/5/6/7/8), а також були рекомендовані у проектах про методи діагностики і лікування пневмонії, спричиненою новим типом коронавірусу у більш ніж 20 провінціях і містах. Цей препарат став найбільш часто рекомендованим лікарським засобом китайської традиційної медицини. У квітні 2020 року Китайське державне фармацевтичне управління ухвалило рішення про те, щоб до попередньої версії інструкції до застосування капсул Лянхуа Цінвень додати рекомендацію до вживання: “для лікування легкої та загальної форми коронавірусу”. Академіки Чжун Наньшань, Лі Ланьцзюань і Чжан Болі на базі 23 лікарень проводили дослідження ефективності Ляньхуа Цінвень для лікування пневмонії, спричиненої новим типом коронавірусу. Результати цього дослідження, опубліковані в авторитетному європейському виданні «Phytomedicine» у травні цього року виявило, що капсули Лянхуа Цінвень можуть значно полегшити клінічні симптоми коронавірусної пневмонії нового типу, такі як лихоманка, слабкість, кашель і т. ін., а також значно покращити патологічні зміни легень, скоротити тривалість симптомів та пришвидшити одужання пацієнтів.
Поділитись
Facebook
Email
Телеграм
WhatsApp
5 1 голос
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
0 Комментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Вас може зацікавити

Рослинний засіб для підвищення імунітету LianhuaQingwen – особливості і лікувальний ефект

Сучасний ритм життя надає людині істотне навантаження, в результаті чого запас життєвих сил виснажується.  Швидше справлятися з різними захворюваннями організму допомагає сильний імунітет.  Для поліпшення
Детальніше »