Ексклюзивний партнер Yiling Pharmaceutical в Україні

Ексклюзивний партнер Yiling Pharmaceutical в Україні

Противірусні властивості Lianhuaqingwen від грипу

 Рослинні капсули Ляньхуа Ціньвень – ефективний засіб від грипу, ГРВІ та COVID-19

Традиційна китайська медицина має величезний потенціал, що дозволяє створювати ефективні ліки проти самих різних патогенів.  В її арсеналі є засоби, дієві проти не лише давно відомих грипу та ГРВІ, а й проти новітніх вірусів.  Ці препарати можуть використовуватися як для лікування, так і для профілактики. Завдяки препаратам, які створюються з унікальних лікарських рослин Південної Азії, Китай успішно справляється з пандемією COVID-19.  Один з таких потужних противірусних препаратів – капсули Лянхуа Цінвень (Lianhua Qingwen).  Сьогодні їх ефективність доведена.  Їх призначають для лікування грипу та ГРВІ як дорослим, так і дітям лікарі не тільки Китаю, але і Європи, і Америки.  Капсули є першим китайським препаратом, включеним в випробування американського Управління з контролю за продуктами і ліками.

 Противірусний рослинний препарат Лянхуа Цінвень – ефективна допомога при грипі та ГРВІ

Рослинний препарат Ляньхуа Цінвень призначений для лікування респіраторних захворювань, в тому числі грипу, ГРВІ.  Він має м’який дією, тому в період сезонного підйому захворюваності може застосовуватися не тільки для лікування гострого періоду, а й для профілактики інфекції, а також як жарознижувальний і протизапальний засіб.  Призначення препарату повинен робити лікар. Дорослим хворим зазвичай рекомендують приймати капсули по 4 штуки 3 рази в день.  Стандартний курс становить від тижня до 10 днів в залежності від того, як протікає ГРВІ, грип або інше вірусне респіраторне захворювання.  Тому препарат рекомендується приймати на самому початку проявів гострої інфекції, коли у хворого піднімається температура, з’являються м’язові і головні болі, кашель, закладає ніс.  У більшості випадків прийом ліків протягом тижня пригнічує вірусну активність, захищає від можливих ускладнень грипу та ГРВІ, прискорює повне одужання.

 Ефективність

Дослідження, проведені китайськими і американськими медиками довели ефективність лікування Лянхуа Цінвень і його противірусну дію широкого спектра.  Його основні компоненти, такі як Форзиція звисаюча, Вайда красильна, , гуттуінія серцелиста, жимолость японська і т.д.  надають велику допомогу імунній системі в цілому.  Вони підвищують загальну опірність організму і дитячого та дорослого віку, знижують загальну захворюваність.  Навіть якщо людина все-таки захворіє, то хвороба буде протікати легко, при не дуже високій температурі, без блювоти і без ускладнень. Крім того, Лянхуа Ціньвень:
  • підвищує безпеку звичайних ліків, які застосовуються при температурі;
  • пом’якшує їх дію;
  • знижує можливість появи небажаних ефектів.
Рослинні компоненти підсилюють позитивний вплив один одного, забезпечують тіло біологічно активними речовинами, необхідними для роботи власного імунітету, знімають нудоту і знижують ймовірність виникнення блювоти.  Вже через добу прийому пацієнт відчуває полегшення симптомів.

 Загальний опис Lianhua Qingwen

Противірусний рослинний препарат має вигляд невеликих капсул.  Має тонкий, ледве помітний аромат.  Якщо потримати на язиці, то можна відчути легку гіркоту. Призначення робить лікуючий лікар відповідно до плину у пацієнта грипу або ГРВІ. Дослідження показали, що при лікуванні цим противірусним препаратом з організму виводяться токсини, які утворюються при грипі, ГРВІ та інших подібних вірусних захворюваннях.  Трави, що входять до складу Lianhua Qingwen, підтримують роботу легенів, зменшують кашель, знімають біль в горлі і закладеність носа, а також полегшують прояв інших хворобливих симптомів, характерних для грипу та ГРВІ.

 Особливості противірусного препарату

Ляньхуа Цінвень, як і маса інших рослинних лікарських засобів, що блокують віруси, володіє великою безпекою та в цілому не має побічних ефектів.  Але протягом усього періоду застосування людині необхідно дотримуватися певні обмеження. Щоб терапія дала бажаний ефект, доведеться відмовитися не тільки від спиртних напоїв і куріння.  Під заборону також потрапляють:
  • гіркі продукти;
  • холодні страви;
  • жирна їжа;
  • загальнозміцнюючі засоби традиційної китайської медицини.
Абсолютних протипоказань для застосування Lianhua Qingwen немає.  Препарат заборонено приймати тільки в разі індивідуальної алергії на вхідні в його склад компоненти.  Але лікування цим противірусним препаратом повинно призначатися тільки лікарем.  З великою обережністю його слід використовувати, якщо людина страждає такими хворобами, як цукровий діабет, гіпертонія, хронічні захворювання серця, судин, шлунково-кишкового тракту, селезінки. Дитячий вік або вагітність не є протипоказаннями до призначення ліків.  Але вагітним і годуючим жінкам, а також дітям приймати капсули можна тільки під наглядом лікаря. Терапія не повинна бути тривалою.  Рекомендованої дози необхідно дотримуватися дуже суворо. Зазвичай на третю добу лікування цим противірусним препаратом симптоми хвороби, викликані ГРВІ або грипом, перестають турбувати пацієнта.  Якщо цього не відбувається, тоді слід довести до відома свого лікаря.

 Безпечний і надійний засіб

Lianhua Qingwen є добре перевіреним препаратом.  Його застосування показало відмінні результати на початку 2002 року, коли Китай боровся зі спалахом атипової пневмонії.  А вже через рік ВООЗ визнала безпеку і ефективність Lianhua Qingwen для лікування і запобігання широкого спектру інфекцій.  Доведено ефективність не тільки проти цілого ряду вірусів, але також проти поширених бактеріальних інфекцій, таких як епідермальний і золотистий стафілокок.
Поділитись
Facebook
Email
Телеграм
WhatsApp
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
0 Комментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Вас може зацікавити

Рослинний засіб для підвищення імунітету LianhuaQingwen – особливості і лікувальний ефект

Сучасний ритм життя надає людині істотне навантаження, в результаті чого запас життєвих сил виснажується.  Швидше справлятися з різними захворюваннями організму допомагає сильний імунітет.  Для поліпшення
Детальніше »

Коли закінчиться коронавірус, прогнози ВООЗ і експертів. Зараз в світі бушує епідемія коронавірусу

Ось уже більше року всі вчені планети намагаються знайти ліки і зупинити пандемію. Жителі землі задаються питанням, коли закінчиться коронавірус? Коли можна буде зняти ненависні
Детальніше »