Ексклюзивний партнер Yiling Pharmaceutical в Україні

Ексклюзивний партнер Yiling Pharmaceutical в Україні

Коли закінчиться коронавірус, прогнози ВООЗ і експертів. Зараз в світі бушує епідемія коронавірусу

Ось уже більше року всі вчені планети намагаються знайти ліки і зупинити пандемію. Жителі землі задаються питанням, коли закінчиться коронавірус? Коли можна буде зняти ненависні маски і спокійно вийти з дому, без побоювання зустрічатися з літніми родичами і друзями? Відповіді на ці питання дають епідеміологи і вірусологи з ВООЗ (Всесвітньої організації охорони здоров’я).

Чи буде третя хвиля?

Наразі зростання випадків зараження вірусом значно знизилося тільки в Ізраїлі, бо там вакциновано більшість дорослого населення. Однак у багатьох інших країнах коронавірус знову набирає обертів. При цьому, кількість тих, хто переніс інфекцію, приблизно в 10 разів більше, ніж ми бачимо за офіційною статистикою. Так говорить директор всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адханом Гебрейесус. Справа в тому, що багато людей  хворіють на коронавірус безсимптомно. При цьому, кількість навіть підтверджених випадків досить значна. За даними Центру громадського здоров’я станом на 03 червня в Україні зафіксовано 2581 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 122, медпрацівників – 129).

Що потрібно, аби кількість захворілих зменшилася?

За заявами ряду докторів наук з ВООЗ, для закінчення пандемії коронавірусу необхідно, щоб імунітет до вірусу був як мінімум у 70% населення планети. До цього числа входять як ті, хто вже перехворів, так і ті, хто вакцинувався (колективний імунітет). Про це в один голос говорять вірусологи та епідеміологи. За даними лікарів в  Україні вже вакциновано більше мільйона осіб, і ця цифра з кожним днем ​​зростає. Однак, цього недостатньо, щоб до осені зробити щеплення приблизно 2/3 населення. Більш того, зараз спекотно, відбулися послаблення карантину і дуже мало хто дотримується протиепідемічних правил, що є обов’язковим під час пандемії. Через це до осені може знову підвищитися рівень захворюваності. В інших країнах, де ситуація з вірусом критична, був оголошений загальний локдаун. Тим самим влада намагається побороти зростання кількості хворих, навіть попри те, що це негативно позначається на економіці.

Небезпека мутацій Сovid-19

Усі відомі на сьогоднішній день мутації коронавірусу менше нейтралізуються антитілами тих, хто вже перехворів. Однак більшість тих, хто вже перехворів або вакцинувалася, все ж захищена, хоч і недостатньо сильно. Вони можуть перехворіти повторно, але з менш тяжкими наслідками. Мутантні штами ретельно досліджуються докторами наук. У зоні особливого ризику зараження перебувають люди з імунодефіцитом, гепатитом та іншими хронічними патологіями.

Який прогноз розвитку коронавірусу?

Прогноз захворюваності вірусом в Україні залежить від багатьох факторів. Мабуть, головним з них є швидкість вакцинації. Наразі вакцінація відбувається недостатньо швидко. Важливе також швидке поширення правдивої інформації про вакцинацію. Чим більше людей буде знати про безпеку щеплення під час пандемії, тим більша ймовірність, що вони його зроблять і, відповідно, епідемія Сovid-19 швидше закінчиться. За свідченнями експертів незабаром очікується чергова хвиля коронавірусу, але якщо люди будуть дотримуватися усіх захисних заходів (носити маски, не спілкуватися з іншими людьми при ознаках грипу, дотримуватися соціальної дистанції), можна буде пережити цю хвилю без жорстких обмежень.
Поділитись
Facebook
Email
Телеграм
WhatsApp
0 0 голосів
Рейтинг статті
Підписатися
Сповістити про
0 Комментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Вас може зацікавити

Рослинний засіб для підвищення імунітету LianhuaQingwen – особливості і лікувальний ефект

Сучасний ритм життя надає людині істотне навантаження, в результаті чого запас життєвих сил виснажується.  Швидше справлятися з різними захворюваннями організму допомагає сильний імунітет.  Для поліпшення
Детальніше »