Ексклюзивний партнер Yiling Pharmaceutical в Україні.

Ляньхуа Цінвень в Білому списку Узбекистану

Ляньхуа Цінвень в Білому списку Узбекистану
Міністерство охорони здоров’я Узбекистану видало наказ «Про заходи щодо регулювання обігу лікарських засобів, виробів медичного призначення і медичної техніки в період нової пандемії коронавіруса». Ці заходи дозволяють лікарським засобам з Білого списку надходити в Узбекистан без реєстрації, і використовуватися для лікування пневмонії, спричиненої новим типом коронавируса. Капсули Ляньхуа Цінвень, запатентований препарат традиційної китайської медицини, вироблений фармацевтичною компанією Yiling Pharmaceutical, входить до цього переліку.
Білий список незареєстрованих, але дозволених до ввезення ліків та фармакологічних засобів, включає 73 імпортних препарати і біологічно активних речовини, серед яких капсули Ляньхуа Цінвень. Цей засіб переважно застосовується в Узбекистані під час лікування пацієнтів з новою коронавірусною пневмонією.
В області профілактики і боротьби з епідемією в Китаї, чудові результати в лікуванні було відзначено у капсул Ляньхуа Цінвень. У Протоколі китайської протиепідемічної комісії, виданої Державною радою Китаю, чітко вказується, що клінічна ефективність препаратів традиційної китайської медицини, до яких і належить Ляньхуа Цінвень, є підтвердженою і доведеною (більш докладно у розділі «Для фахівців»).
Наразі, капсули Ляньхуа Цінвень зареєстровані в більш, ніж двадцяти країнах і регіонах, серед яких Канада, Кувейт, Румунія, Філіппіни, Бразилія, Таїланд, Мозамбік, а також у багатьох країнах світу на сьогодні ведеться робота з реєстрації препарату.
 
Поділитись
Поділитися на facebook
Facebook
Поділитися на email
Email
Поділитися на telegram
Телеграм
Поділитися на whatsapp
WhatsApp
4 1 голос
Рейтинг статті
Подписаться
Уведомить о
guest
0 Комментарі
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии

Вас може зацікавити

Рослинний засіб для підвищення імунітету LianhuaQingwen - особливості і лікувальний ефект

Рослинний засіб для підвищення імунітету LianhuaQingwen – особливості і лікувальний ефект

Сучасний ритм життя надає людині істотне навантаження, в результаті чого запас життєвих сил виснажується.  Швидше справлятися з різними захворюваннями організму допомагає сильний імунітет.  Для поліпшення
Детальніше »

Для замовлення, будь ласка, заповніть форму